BHP dla szkół - Konkurs plastyczny pt: Gdy dzwonek na przerwę zadzwoni ..." (Warszawa) - 2012 r.

KONKURS PLASTYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH m.st. Warszawy.

pn.:   "Gdy dzwonek na przerwę zadzwoni..."
o bezpiecznych i zdrowych zachowaniach w szkole


Wyniki konkursu - ściągnij ...

Finał konkursu - ściągnij ...

Prezentacja wyników konkursu - ściągnij ...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m. st. Warszawie wspólnie z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy informują, że w dniu 21 maja 2012 roku na nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. "Gdy dzwonek na przerwę zadzwoni…”

Jury dokonało oceny wszystkich nadesłanych na konkurs prac plastycznych i przyznało 6 nagród głównych (po 3 w każdej kategorii wiekowej, klasy I – III oraz klasy IV – VI), 12 wyróżnień (po 6 w każdej kategorii wiekowej) oraz 2 pozaregulaminowe wyróżnienia specjalne.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się w dniu 31 maja 2012 roku w gmachu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy Placu Bankowym 3/5 w sali numer 169 o godzinie 11.00 podczas Pikniku Zdrowia organizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu.

Dodatkową nagrodą dla laureatów będzie wystawa nagrodzonych prac w holu głównym Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Ekspozycję przed salą nr 131 będzie można zwiedzać od 31 maja do 15 czerwca 2012.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, nagrodzonym gratulujemy wygranych i zapraszamy do udziału w Wielkim Finale konkursu z atrakcyjnym programem artystycznym imprez towarzyszących.


Regulamin konkursu