Targi, wystawy

Wykaz
Opis

20. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej
8-9 marca 2023, Katowice

 

Największe Targi BHP na Śląsku już 8-9 marca w Katowicach

 

Z przyjemnością informujemy, że 8 i 9  marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się 20. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie, nie tylko z powodu obchodzonego jubileuszu, ale przede wszystkim ze względu na liczbę wystawców oraz zakres merytoryczny wydarzeń towarzyszących.

   • 20 godzin bezpłatnych konferencji, wykładów i sympozjów.
   • Spotkania z ekspertami, prezentacja najnowszych rozwiązań z branży bezpieczeństwa, higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej.
   • Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy
   • Strefa Eksperta – bezpłatne porady i spotkania z ekspertami z branży.

Targi BHP w Katowicach to nie tylko największa na Śląsku impreza branżowa z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej, ale również jedna z ważniejszych w tej części Europy. W trakcie dwudniowych targów odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w dziedzinie bezpieczeństwa, a także wziąć udział w licznych prezentacjach i szkoleniach.

Tradycyjnie Targi BHP skierowane są do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo w środowisku pracy oraz do producentów i dystrybutorów z branży. Zostały one objęte patronatem honorowym Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego, Wyższego Urzędu Górniczego, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP oraz Urzędu Dozoru Technicznego, a także Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach oraz Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A.

Szczegółowy Program Targów

Udział w wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny, wymagany jest bilet wstępu na Targi oraz wcześniejsza rejestracja na wybrane konferencje.

 

Lista wystawców: https://bhp.fairexpo.pl/katalog-2023/

Bilety: https://abilet.pl/bilety/targi-bhp-2023

 

Patronat Honorowy