Wydarzenia inne

Wykaz
Opis

Europejski Konkurs Dobrych Praktyk -2014 organizowany w ramach kampanii „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”
16 kwietnia 2014 - 30 września 2014

 

Krajowy Finał Europejskiego Konkursu Dobrych Praktyk

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że podczas obrad Jury wybrano zwycięzców krajowego finału Europejskiego Konkursu Dobrych Praktyk, organizowanego przez EU-OSHA w ramach kampanii „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”. 

 

W kategorii „Firma zatrudniająca powyżej 100 pracowników” Laureatami zostali:

 

1 miejsce - KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze Lubin
2 miejsce - Neuca S.A.
3 miejsce - Zakład Karny w Opolu Lubelskim


Jury zdecydowało się również przyznać dodatkowe wyróżnienie dla Zakładu Karnego, Gdańsk-Przeróbka.

Przyznano również nagrody w kategorii „Firma zatrudniająca poniżej 100 pracowników”:

 

1 miejsce - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Koszalinie
2 miejsce - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Białymstoku oraz ex aequo Areszt Śledczy w Giżycku

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom!

Wnioski, które otrzymały pierwszą nagrodę wezmą udział w kolejnym etapie konkursu na poziomie ogólnoeuropejskim. Trzymamy kciuki!

 

__________________

 

Europejski Konkurs Dobrych Praktyk został organizowany w ramach kampanii „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”. Celem konkursu było pokazanie najlepszych przykładów w zakresie skutecznego zarządzania stresem i zagrożeniami psychospołecznymi w miejscu pracy. Konkurs jest organizowany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA) we współpracy z państwami członkowskimi oraz krajem pełniącym aktualnie prezydencję w radzie Unii Europejskiej.  Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy europejscy pracodawcy, pracownicy, specjaliści ds. BHP i inne osoby, które zapewniają wsparcie i informacje w tym zakresie w swoim miejscu pracy.

Zainteresowani zostali zaproszeni do zapoznania się z ulotką konkursu i do wypełnienia wniosku konkursowego. Termin przyjmowania wniosków upłynął 30 września br. Formularz konkursowy i więcej informacji na temat samej kampanii znajdą Państwo na stronie stres.ciop.pl (bez www w adresie!).

 

Ulotka konkursu
Formularz konkursowy


Szczegółowe informacje na temat Konkursu Dobrych Praktyk można także uzyskać pod numerami telefonu: 22 623 37 22, 22 623 36 77 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres focalpoint.pl@ciop.pl. Osoba do kontaktu: Aneta Granda. 

 

Publikacja wybranych wniosków KDP z roku 2012