Informacyjna KAMPANIA społeczna 2016 - ZDROWIE PRACOWNIKÓW ZYSKIEM FIRMY

 

 
Działania ELSEN S.A. w ramach kampanii

 

ELSEN S.A. kształtuje swą działalność jako firma energetyczna, lokalna, mocno związana ze swoimi partnerami – klientami zlokalizowanymi w przemysłowej, inwestycyjnej części miasta Częstochowy. Oferowane produkty i usługi są ciągle rozwijane i doskonalone pod względem ich jakości a rozwój rynku odbywa się poprzez oferowanie odbiorcom coraz szerszej gamy usług. ELSEN S.A. zatrudnia 111 pracowników, w tym 8 kobiet.

 

  

 

Jako partner kampanii społecznej „Zdrowie pracowników zyskiem firmy” ELSEN S.A. przeprowadził następujące działania:

 

  • PROGRAM „ROWEREM DO ELSENU”

Od 2015 roku działa program „Rowerem do Elsenu”. Program ma charakter dobrowolny. Pracownikowi korzystającemu z programu przysługuje dodatek pieniężny za dojazd rowerem do pracy. Program ma na celu zachęcenie pracowników do zmiany środka transportu z auta na rower. W 2015 roku czynny udział w programie „Rowerem do Elsenu” wzięło 12 pracowników, którzy łącznie przejechali 8 165 km - dla porównania jest to dystans liczony w linii prostej z Częstochowy do Szanghaju.

 

  • Szkolenie: „Pierwsza pomoc przedmedyczna”

W październiku 2016 r. chętni pracownicy ELSEN S.A. wzięli udział w szkoleniu: „Pierwsza pomoc przedmedyczna”. LLiczba pracowników przeszkolonych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej– 48.

 

  • „Akcja bezpłatnych badań profilaktycznych dla pracowników ELSEN S.A.”

W celu promocji zdrowia pracowników ELSEN S.A. w dniach 8.11.2016, 14.11.2016 oraz 16.11.2016 odbyła się „Akcja bezpłatnych badań profilaktycznych dla pracowników”. W zorganizowanej Akcji pracownicy wzięli udział chętnie i dość licznie (około połowa załogi). Każdy pracownik mógł bezpłatnie skorzystać z jednego z trzech, specjalnie przygotowanych, pakietów badań krwi.

 

 

 

 

 

 
Aktualności KAMPANII 2016

 

   
11 minut i kilkanaście sekund dla zdrowego kręgosłupa, czyli jak zmniejszyć dolegliwości mięśniowo-szkieletowe i poprawić zdolności do pracy

 

zobacz...