Konkurs fotograficzno-filmowy 2020 pt. „O!ZNAKI PRACY”

 

Konkurs fotograficzno-filmowy pt. „O! ZNAKI PRACY” 2020

 

IV edycja konkursu fotograficzno-filmowego pt. „O!ZNAKI PRACY” została uruchomiona w sierpniu 2020 r.

 

 

Tematem przewodnim konkursu O!ZNAKI PRACY 2020 była praca + natura + technologia. Zachęcamy do spojrzenia na świat z tej perspektywy. Inżynieria środowiska, projekty i działania ratujące naturę i korzystające z mocy technologii. Ale też zagrożenia, które ze sobą niosą. Praca zwierząt na własny rachunek i na rzecz człowieka. Praca ekosystemów. Mrówcza praca i sztuczna inteligencja. Zaproponowany temat był zaproszeniem do jego różnorodnych interpretacji.

 

Nabór prac trwał od 1 września do 12 października 2020 r. Prace można było zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej konkursu: https://oznakipracy.ciop.pl/

 

 

SPONSORZY I PARTNERZY KONKURSU

 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
PGE Dystrybucja S.A.

 

WYNIKI KONKURSU

Wyniki konkursu są dostępne na stronie oznakipracy.ciop.pl/laureaci

 

 

 


WIRTUALNY PRZEGLĄD FILMÓW KONKURSOWYCH

Serdecznie zapraszamy na wirtualny przegląd filmów zgłoszonych do konkursu O!ZNAKI PRACY. W ramach trzydniowego wydarzenia zaprezentujemy Państwu wybrane 29 filmów, które brały udział we wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu. Przegląd zorganizowany przez Stowarzyszenie Kin Studyjnych odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2020 r. na platformie MOJEeKINO.PL pod adresem www.mojeekino.pl/.


Start projekcji: godzina 19:00. Każdy z filmów będzie dostępny na platformie przez 24 godziny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Aktualne informacje na temat wydarzenia wraz z linkiem do projekcji będą dostępne na profilu Facebook konkursu www.facebook.com/Oznaki-Pracy oraz na stronie MOJEeKINO.PL www.mojeekino.pl


Zaproszenie do pobrania [PDF]
Program [PDF]

 

 

POKONKURSOWA WYSTAWA FOTOGRAFII


Uprzejmie zapraszamy na finał konkursu, który w tym roku odbędzie się w postaci pokonkursowej wystawy nagrodzonych fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w siedzibie klubokawiarni „Stacja Muranów” przy ulicy Andersa 13 w Warszawie. Szczegóły dotyczące wydarzenia niebawem.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu O!ZNAKI PRACY 2020 wraz z regulaminem są dostępne na stronie internetowej https://oznakipracy.ciop.pl/ oraz na profilu Facebook konkursu www.facebook.com/Oznaki-Pracy.


Zapraszamy również na profil Instagram konkursu.

 

Zapraszamy również na profil Instagram konkursu.