Konferencje i seminaria

Wykaz
Opis

XIX Międzynarodowa Konferencja Zwalczania Hałasu Noise Control 2022
Lidzbark Warmiński, 26-29 czerwca 2022 r.

 

XIX Międzynarodowa Konferencja Zwalczania Hałasu Noise Control 2022

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIX Międzynarodowej Konferencji Zwalczania Hałasu Noise Control 2022, która odbędzie się w dniach 26-29 czerwca 2022 r. w Zamku Biskupów w Lidzbarku Warmińskim.

 

Podstawowym celem Konferencji jest upowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń na poziomie międzynarodowym na temat stanu wdrożenia wymagań dyrektyw UE, kierunków europejskich prac normalizacyjnych, wyników prac naukowych oraz realizacji konkretnych rozwiązań technicznych służących walce z hałasem i wibracjami.

 

Konferencja jest adresowana do osób zajmujących się problematyką zwalczania hałasu i drgań mechanicznych w badaniach i pracach rozwojowych, szkoleniach, zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy, ochronie środowiska pracy i środowiska naturalnego.

 

Do udziału w konferencji zapraszamy także przedstawicieli mediów, lokalnych środowisk samorządowych, instytucji oraz środowisk pracodawców i pracowników. W programie zaplanowano bowiem nie tylko sesje naukowe, ale także sesje praktyczne, oparte na wymianie dobrych praktyk z zakresu zwalczania hałasu i drgań mechanicznych.

 

Więcej informacji ...

 

 

Plakat wybrany na wystawę pokonkursową
w IV edycji konkursu na plakat bezpieczeństwa pracy pn. „Hałas”.
Autor: Maciej Sokołowski