Konferencje i seminaria

Wykaz
Opis

Konferencja pt. „Biura XXI wieku – czyli jakość środowiska wewnętrznego i jego znaczenie dla inwestora, dewelopera, najemcy”
25 listopada 2015 r., Warszawie

 

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Biura XXI wieku – czyli jakość środowiska wewnętrznego i jego znaczenie dla inwestora, dewelopera, najemcy”, która odbędzie się 25 listopada 2015 r. w Warszawie.

 

CELEM konferencji zorganizowanej przez Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego jest budowa przekonania, że jakość środowiska wewnętrznego powinna być brana pod uwagę na każdym etapie procesu budowlanego. Poprawa zdrowia i produktywności pracownika dostarcza  również wymiernych korzyści finansowych organizacji - najemcy.

CIOP-PIB objął patronat honorowy nad konferencją. 

 

W programie przedsięwzięcia znajdą się m.in. następujące zagadnienia:

 

  • produktywność pracy, a jakość środowiska wewnętrznego w nowoczesnych biurowcach
  • jakość środowiska wewnętrznego i jego znaczenie dla najemcy. Czego naprawdę oczekuje najemca od nowoczesnego biura. Nowe trendy w adaptacji przestrzeni biurowych. Case study.
  • znaczenie jakości środowiska wewnętrznego przy certyfikacji LEED/BREEAM, czyli jak zdobyć dodatkowe  punkty
  • projektowanie nowoczesnych biurowców o podwyższonym standardzie na przykładzie wielofunkcyjnego  kompleksu ALCHEMIA w Gdańsku.
  • czy nowoczesne biura przyciągają talenty?
  • czy każda zmiana aranżacji powierzchni biurowej wymaga nowego pozwolenia na budowę?
  • syndrom chorego budynku

 

Do kogo kierowana jest konferencja?

Do deweloperów, generalnych wykonawców, inwestorów, firm przemysłowych, agencji nieruchomości, najemców, zarządców nieruchomości, architektów, projektantów, osób odpowiedzialnych za zrównoważony rozwój oraz kadr HR

 

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie:

http://oswbz.org/konferencja/

 

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY