Produkty i usługi
 
Maksymalizuj
Minimalizuj
Kurs efektywnego wykorzystania systemu STER

Uprzejmie informujemy, że w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy odbywają się Kursy efektywnego wykorzystania komputerowego systemu STER w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy w przedsiębiorstwie.

Terminy kursów można ustalać indywidualnie (tel. 22 623 36 80,  22 623 36 81)

 

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 8.30 w sali 220. Kurs będzie miał formę wykładu połączonego z prezentacją przykładowych zastosowań praktycznych systemu STER oraz zajęć w grupach tematycznych, prowadzonych przez specjalistów z CIOP w zakresie dotyczącym wybranych czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w  szkoleniu proszone są o skontaktowanie się z organizatorami indywidualnych kursów (tel. 22 623 36 80, e-mail: rg@ciop.pl )  w celu ustalenia terminu oraz przekazania własnych sugestii dotyczących harmonogramu kursu. Propozycje Państwa zostaną w miarę możliwości uwzględnione w programie szkolenia. Prosimy również o podanie adresu do korespondencji i telefonu (faksu) kontaktowego.

Kurs powyższy jest bezpłatny, a każdy z uczestników będzie mógł się zaopatrzyć w  materiały szkoleniowe, opracowane zgodnie z najnowszą, zaktualizowaną wersją systemu STER.

W przerwie zajęć będzie możliwość wykupienia obiadu.

Dla wygody uczestników zapewniono możliwość rezerwacji zakwaterowania (jedna lub dwie doby) w hotelu "Portos" (Warszawa, ul. Mangalia 3a), zlokalizowanym w pobliżu CIOP. Doba hotelowa w hotelu rozpoczyna się o godz. 12.00. Kwatery zarezerwowano w pokojach jedno i dwuosobowych. Uczestnicy opłacają zakwaterowanie we własnym zakresie (przewidywany koszt zakwaterowania za dobę od osoby wynosi ok. 130 zł).

W sprawach organizacyjnych i merytorycznych, związanych ze szkoleniami dotyczącymi systemu STER prosimy kontaktować się z:

p. mgr inż. Ryszardem Garbackim
tel.: 22 623 36 80,
e-mail: rg@ciop.pl

p. dr inż.  Małgorzatą Suchecką
tel.: 22 623 36 81,
e-mail: masuc@ciop.pl

 
Zobacz także

 

Szkolenia problemowe i specjalistyczne BHP

 

zobacz