Logotypy patronów kampanii

 

Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy 2021 (25-29.10.21)

 

Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, odbywający się co roku w październiku (43. tydzień kalendarzowy), jest najważniejszym punktem każdej kampanii "Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy". Dzięki setkom wydarzeń podnoszących świadomość, odbywających się w całej UE i poza nią oraz dodatkowemu nagłośnieniu w mediach jest doskonałą okazją do zaangażowania się firm i instytucji w kampanię.

 

Jeśli masz pomysł na działanie podnoszące świadomość lub chcesz rozpocząć długoterminowy projekt dotyczący bezpieczeństwa i zdrowia w pracy, który byłby powiązany z kampanią "Dźwigaj z głową", Europejski Tydzień jest doskonałą okazja do jego rozpoczęcia. Zapraszamy do:

 

  1. zamówienia drukowanych materiałów kampanii
  2. wykorzystania materiałów kampanii w wersji elektronicznej
  3. dołączenia do grona partnerów kampanii (Partnerzy Kampanii (ciop.pl)
  4. skorzystania z wiedzy, którą przekazywaliśmy podczas wydarzeń kampanii:

W ramach kampanii „Dźwigaj z głową” 4 listopada odbędzie się XXIV Konferencja Forum Liderów Bezpiecznej Pracy pt. Nowoczesna ergonomia, w formule online. Zapraszamy do oglądania transmisji na kanale YouTube (Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB - YouTube) i Facebooku (Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy | Facebook)