Informacyjna KAMPANIA społeczna 2016 - ZDROWIE PRACOWNIKÓW ZYSKIEM FIRMY

 

 
PROGRAM „EXPOM DBA O ZDROWIE” EXPOM sponsorem tytularnym klubu sportowego „Zamek EXPOM Kurzętnik”

 

Expom od blisko 10 lat współpracuje z klubem sportowym Zamek-Expom Kurzętnik. Od roku jest jego sponsorem tytularnym. Dzięki temu wsparciu klub może liczyć na lepsze warunki treningowe, sprzęt sportowy oraz pomoc w organizacji startów podopiecznych w zawodach i zgrupowaniach.

Dnia 16 maja 2016 r. w spółce Expom odbył się pokaz sportowych umiejętności sekcji kickboxingu. Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności podczas krótkich sparingów Pracownicy mogli podziwiać umiejętności zawodników z różnych grup wiekowych. Dodatkowo trener Leszek Jobs opowiedział o ofercie klubu i korzyściach płynących z aktywnego wypoczynku.

W sekcji sportów siłowych trenuje najmłodszy z załogi firmy Przemysław Garbicz – uczeń kl. l zasadniczej szkoły zawodowej, kształcący się w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Przemysław odnosi już liczne sukcesy. Ostatnio podczas międzynarodowego Grand Prix w rywalizacji do lat 17-tu zaliczył bardzo udany start - 220 kg (105+115). Do rywalizacji drużynowej przystąpiło 12 drużyn z Polski, Czech i Białorusi. Ekipa młodych sztangistów z Kurzętnika zajęła bardzo dobre piąte miejsce.

Spółka Expom jest sponsorem tytularnym klubu, dlatego osoby zatrudnione w firmie posiadają korzystne warunki członkostwa.

http://zamekkurzetnik.pl/grand-prix-dzien-drugi/

http://www.expom.pl/pl/aktualnosci/kick-bokserzy-w-expom/

 

 

 

 
Aktualności KAMPANII 2016

 

   
11 minut i kilkanaście sekund dla zdrowego kręgosłupa, czyli jak zmniejszyć dolegliwości mięśniowo-szkieletowe i poprawić zdolności do pracy

 

zobacz...