Lista członków Forum Liderów

 

Aktualna lista członków FL

 

Obecnie do grona Forum Liderów należy 146 przedsiębiorstw i instytucji.

 

 

KARTA ZŁOTA - 27 przedsiębiorstw i instytucji
(termin ważności Karty Lidera)

1.

3 Regionalna Baza Logistyczna Kraków – Rejonowe Warsztaty Techniczne (do 2019 r.)

Żurawica

2.

AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o. (do 2019 r.)

Garwolin

3.

CEMEX Polska Sp. z o.o. (do 2020 r.)

Warszawa

4.

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego (do 2019 r.)

Bytom

5.

ENEA Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna (do 2019 r.)

Połaniec

6.

FCA Poland S.A. (do 2020 r.)

Bielsko-Biała

7.

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. (do 2019 r.)

Poznań

8.

Grupa Azoty S.A.  (do 2020 r.)

Tarnów

9.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. (do 2020 r.)

Puławy

10.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. (do 2019 r.)

Kędzierzyn-Koźle

11.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne POLICE S.A. (do 2020 r.)

Police

12.

Grupa Kapitałowa Polimex-Mostostal (do 2019 r.)

Warszawa

13.

Huta Bankowa Sp. z o.o. (do 2019 r.)

Dąbrowa Górnicza

14.

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. (do 2019 r.)

Iława

15.

KGHM Polska Miedź S.A. (do 2020 r.)

Lubin

16.

Lumileds Poland S.A. (do 2017 r.)

Pabianice

17.

Merrid Controls Sp. z o.o.(od 2018 r.)

Łódź

18.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. (do 2020 r.)

Łódź

19.

Mostostal Warszawa S.A.  (do 2019 r.)

Warszawa

20.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. (do 2020 r.)

Warszawa

21.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA - Oddział Elektrownia Bełchatów (do 2019 r.)

Rogowiec

22.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Oddział Elektrownia Turów (od 2018 r.)

Bogatynia

23.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra.  (do 2019 r.)

Nowe Czarnowo

24.

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. (do 2019 r.)

Płock

25.

Samodzielny Publiczny ZOZ - Zespół Zakładów  (do 2019 r.)

Maków Mazowiecki

26.

Synthos Dwory 7 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (do 2020 r.)

Oświęcim

27.

Zakłady Górniczo-Metalowe ZĘBIEC w Zębcu S.A. (do 2020 r.)

Starachowice

 

KARTA SREBRNA - 7 przedsiębiorstw i instytucji
(termin ważności Karty Lidera)

1.

Anatex Sp. z o.o. (do 2020 r.)

Białystok

2.

Philips Lighting Poland S.A. (do 2019 r.)

Piła

3.

Polskie LNG S.A. (do 2020 r.)

Świnoujście

4.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. (od 2020 r.)

Warszawa

5.

RAFAKO S.A. (do 2020 r.)

Racibórz

6.

Warmińsko – Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie (do 2019 r.)

Kętrzyn

7.

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik” S.A. Agusta Westland (do 2020 r.)

Świdnik

 

 KARTA ZIELONA -10 przedsiębiorstw i instytucji
(termin ważności Karty Lidera)

1.

ABB Sp. z o.o.  (do 2020 r.)

Warszawa

2.

Anatex Sp. z o.o. (do 2020 r.)

Białystok

3.

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. (do 2020 r.)

Warszawa

4.

Dąbrowskie Wodociągi  (do 2020 r.)

Dąbrowa Górnicza

5.

DELL Products Poland (do 2020 r.)

Łódź

6.

Elbudbis Sp z o.o. (do 2020 r.)

Warszawa

7.

Orlen Laboratorium S.A. (do 2020 r.)

Płock

8.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.  (do 2020 r.)

Warszawa

9.

PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn  (do 2019 r.)

Siedlce

10.

Trakcja PRKiI S.A. (do 2020 r.)

Warszawa

 

NOWI CZŁONKOWIE FL (2018) – 11 przedsiębiorstw

1.

3M Wrocław Sp. z o.o.

Wrocław

2.

Adient Seating Poland Sp.  z o.o. Oddział w Bieruniu

Bieruń

3.

Faurecia Automotive Polska S.A.

Grójec

4.

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Tczew

5.

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

Radom

6.

Iturri Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

7.

Kimball Electronics Poland Sp. z. o.o.

Tarnowo Podgórne

8.

Orlen Upstream Sp. z o.o.

Warszawa

9.

PGE Dystrybucja S.A.

Lublin

10.

PGNiG TERMIKA S.A.

Warszawa

11.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A

Starogard Gdański

 

Pozostali, dotychczasowi członkowie Forum Liderów Bezpiecznej Pracy (nie wyróżnieni Kartami)

 

Nazwa przedsiębiorstwa

Miasto

1.

"EKO-CHEM" Zakład Usług Technicznych

Białystok

2.  

Ksawerów

 3.

AFLOFARM FARMACJA POLSKA  

Pabianice

 4.

Akala Faraone Sp. z o.o.

Goleniów

 5.

AQUA Sopot Sp. z o.o.

Sopot

 6.

ArcelorMittal Poland Oddział w Krakowie

Kraków

 7.

ASCO Numatics Sp. z o. o. Oddział Produkcyjny

Łódź

 8.

BE&K Europe Sp. z o.o.

Klucze

 9.

Boryszew S.A. Oddział ELANA w Toruniu

Toruń

 10.

Bovis Lend Lease Sp. z o.o.

Warszawa

 11.

BUMAR Elektronika S.A.

Wrocław

 12.

C.HARTWIG SZCZECIN Spedytorzy Międzynarodowi Sp. z o.o.

Szczecin

 13.

Carmichael Engineering Group Ltd Sp z o.o.

Starachowice

 14.

Centralny Ośrodek Informatyki GUS

Warszawa

 15.

Daewoo Motor Polska Sp. z .o.o.

Lublin

 16.

Dekorglass Działdowo S.A.

Działdowo

 17.

DO & CO Poland Sp. z o. o.

Warszawa

 18.

DRUMET Liny i Druty sp. z o.o.

Włocławek

 19.

ELEKTROMONTAŻ-LUBLIN Sp. z o.o.

Lublin

 20.

ENERGOINSTAL S.A.

Katowice

 21.

ENVO Sp. z o.o.

Starachowice

 22.

Fabryka Maszyn Spożywczych "SPOMASZ" S.A.

Pleszew

 23.

Fabryka Samochodów Osobowych S.A.

Warszawa

 24.

FagorMastercook S.A.

Wrocław

 25.

FRANTSCHACH FLEXIBLE PACKAGING POLAND Sp. z o.o.

Góra Kalwaria

 26.

Gdańska Stocznia "Remontowa" S.A. im. Józefa Piłsudskiego S.A.

Gdańsk

 27.

Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "FOSFORY" Sp. z o.o.

Gdańsk

 28.

Graal S.A.

Krokowa

 29.

Grupa Ożarów S.A. (do 2018 r.)

Ożarów

 30.

Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu (do 2018 r.)

Elbląg

 31.

Hotel Leśna Centrum Edukacyjno-Konsultingowe Sp. z o. o.

Świecie

 32.

HUTA BAILDON

Katowice

 33.

Instytut Organizacji i Ochrony Pracy CON-LEX Sp. z o.o.

Radom

 34.

ISD Huta Stali Częstochowa Sp. z o.o.

Częstochowa

 35.

ISS Facility Services Sp. z o.o. (do 2018 r.)

Warszawa

 36.

JABIL CIRCUIT Poland Sp. z o.o.

Kwidzyń

 37.

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
Kopalnia Węgla Kamiennego BORYNIA

Jastrzębie Zdrój

 38.

Katowicki Holding Węglowy S.A.

Katowice

 39.

Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A.

Końskie

 40.

Krakowskie Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych PIECBUD

Kraków

 41.

LOB S.A.

Leszno

 42.

LYRECO POLSKA S.A.

Komorów

 43.

Łuksja Spółdzielnia Inwalidów im. gen. Kleeberga

Łuków

 44.

Makro Cash and Carry Poland S.A.

Bydgoszcz

 45.

Mera Metal S.A.

Warszawa

 46.

Michelin Polska S.A.

Olsztyn

 47.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

Poznań

 48.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wrocław S.A.

Wrocław

 49.

Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Czekolady w Bielanach Wrocławskich

Bielany Wrocławskie

 50.

Mostostal Pomorze S.A.

Gdańsk

 51.

NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o.o.

Niepołomice

 52.

NITROERG S.A.

Krupski Młyn

 53.

Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

Olsztyn

 54.

Pilkington Automative Poland Sp. z o.o.  

Sandomierz

 55.

Pilkington Automative Poland Sp. z o.o. Zakład w Chmielowie

Chmielów

 56.

PKP Energetyka S.A.

Warszawa

 57.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Warszawa

 58.

Pliva Kraków Zakład Farmaceutyczny S.A.

Kraków

 59.

Pm Poland S.A.

Jelenia Góra

 60.

Polmozbyt Zielona Góra Sp. z o.o.

Zielona Góra

 61.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu

Poznań

 62.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie Zakład w Jaśle

Jasło

 63.

Pomorskie Centrum Traumatologii Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

Gdańsk

 64.

PPUH S.C. "PROF BEH"

Tarnowskie Góry

 65.

Procter & Gamble Operations Polska S.A.

Warszawa

 66.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPIS S.A.

Lublin

 67.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego JELMES Sp. z o.o.

Lubań

 68.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ExMot Sp. z o.o.

Bydgoszcz

 69.

PZL Mielec Sp. z o.o.

Mielec

 70.

REMAGUM Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Mysłowice

 71.

Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o.

Gniew

 72.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Kowarach

Kowary

 73.

Saur Neptun Gdańsk S.A.

Gdańsk

 74.

Schenker Sp. z o.o.

Warszawa

 75.

Skanska S.A.

Warszawa

 76.

Solaris Bus & Coach S.A.

Owińska

 77.

Stabilator Sp. z o.o.

Gdańsk

 78.

Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.

Szczecin

 79.

Techno Marine Sp. z o.o.

Marbork

 80.

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Szczecin

 81.

Telekomunikacja Polska S.A.

Wrocław

 82.

T-MOBILE S.A.

Warszawa

 83.

Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków w Bydgoszczy

Bydgoszcz

 84.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika z Łodzi

Łódź

 85.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

Radom

 86.

Wyszkowska Fabryka Mebli FAMA Sp. z o.o.

Wyszków

 87.

Zakłady Chemiczne ZACHEM Spółka Akcyjna

Bydgoszcz

 88.

Zakłady Przemysłu Ciągnikowego "URSUS" S.A.

Warszawa

 89.

Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne "Teofilów" Spółka Akcyjna  

Łódź

 90.

Zespół Młynów w Chełmie

Chełm

 91.

Związek Rzemiosła Polskiego

Warszawa