Lista członków Forum Liderów

 

Aktualna lista członków FL

 

Obecnie do grona Forum Liderów należy 160 przedsiębiorstw i instytucji.

 

KARTA ZŁOTA - 27 przedsiębiorstw i instytucji
(termin ważności Karty Lidera)

1.

3 Regionalna Baza Logistyczna Kraków – Rejonowe Warsztaty Techniczne (do 2021 r.)

Żurawica

2.

AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o. (do 2021 r.)

Garwolin

3.

Cement Ożarów S.A. (do 2021 r.)

Warszawa

4.

CEMEX Polska Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Warszawa

5.

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. (do 2021 r.)

Bytom

6.

ENEA Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna (do 2021 r.)

Połaniec

7.

FCA Poland S.A. (do 2022 r.)

Bielsko-Biała

8.

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.(do 2021 r.)

Poznań

9.

Grupa Azoty S.A.  (do 2022 r.)

Tarnów

10.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. (do 2021 r.)

Kędzierzyn-Koźle

11

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne POLICE S.A. (do 2022 r.)

Police

12.

Grupa Kapitałowa Polimex-Mostostal (do 2021 r.)

Warszawa

13.

Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu 

Elbląg

14.

Huta Bankowa Sp. z o.o. (do 2021 r.)

Dąbrowa Górnicza

15.

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. (do 2021 r.)

Iława

16.

KGHM Polska Miedź S.A. (do 2022 r.)

Lubin

17.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Łódź

18.

Mostostal Warszawa S.A.  (do 2021 r.)

Warszawa

19.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. (do 2022 r.)

Warszawa

20.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA - Oddział Elektrownia Bełchatów (do 2021 r.)

Rogowiec

21.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Oddział Elektrownia Turów (do 2022 r.)

Bogatynia

22.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. (od 2022 r.)

Warszawa

23.

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. (do 2021 r.)

Płock

24.

Samodzielny Publiczny ZOZ - Zespół Zakładów  (do 2021 r.)

Maków Mazowiecki

25.

Synthos Dwory 7 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (do 2022 r.)

Oświęcim

26.

Trakcja S.A.(do 2022 r.)

Warszawa

27.

Zakłady Górniczo-Metalowe ZĘBIEC w Zębcu S.A. (do 2022 r.)

Starachowice

 

KARTA SREBRNA - 9 przedsiębiorstw i instytucji
(termin ważności Karty Lidera)

1.

Anatex Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Białystok

2.

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Tarnowo Podgórne

3.

Orlen Laboratorium S.A. (do 2022 r.)

Płock

4.

Orlen Upstream Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Warszawa

5.

PGE Dystrybucja S.A. (do 2022 r.)

Lublin

6.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.(do 2021 r.)

Warszawa

7.

RAFAKO S.A. (do 2022 r.)

Racibórz

8.

Warmińsko – Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie (do 2022 r.)

Kętrzyn

9.

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL-Świdnik" S.A. (do 2022 r.)

Świdnik

 

 KARTA ZIELONA -10 przedsiębiorstw i instytucji
(termin ważności Karty Lidera)

1.

3M Wrocław Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Wrocław

2.

Faraone Poland Sp. z o.o.(do 2021 r.)

Goleniów

3.

Grupa Lotos S.A.(do 2022 r. )

Gdańsk

4.

Jabil Poland Sp. z o.o.(do 2021 r.)

Kwidzyń

5.

Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o.  (do 2021 r.)

Gniew

6

PGNiG TERMIKA S.A. (do 2022 r.)

Warszawa

7.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. (do 2021 r.)

Mielec

8.

Thai Union Poland Sp. z o.o. (do 2022 r.)

Gniewino

9.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. (do 2021 r.)

Starogard Gdański

10.

Veolia Energia Poznań S.A. 

Poznań

 

NOWI CZŁONKOWIE FL (2020) – 7 przedsiębiorstw

1.

Budimex S.A. Dyrekcja Budownictwa Ogólnego – Rejon 2

Warszawa

2.

Enea Bioenergia Sp. z o.o.

Połaniec

3.

Hotel LOFT Sp. z o.o.

Suwałki

4.

PORTA KMI POLAND

Bolszewo

5.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku

Rybnik

6.

PW Krystian Sp. z o.o.

Przysucha

7.

Veolia Energia Łódź S.A.

Łódź

 

Pozostali, dotychczasowi członkowie Forum Liderów Bezpiecznej Pracy (nie wyróżnieni Kartami)

 

Nazwa przedsiębiorstwa

Miasto

1.

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

Rzeszów

2.

ABB Sp. z o.o.  (Zielona Karta do 2020 r.)

Warszawa

3.

Adient Seating Poland Sp.  z o.o. Oddział w Bieruniu

Bieruń

4.

AFLOFARM FARMACJA POLSKA

Pabianice

5.

AQUA Sopot Sp. z o.o.

Sopot

6.

ArcelorMittal Poland Oddział w Krakowie

Kraków

7.

ASCO Numatics Sp. z o. o. Oddział Produkcyjny

Łódź

8.

BE&K Europe Sp. z o.o.

Klucze

9.

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. (Zielona Karta do 2020 r.)

Warszawa

10.

Boryszew S.A. Oddział ELANA w Toruniu

Toruń

11.

Bovis Lend Lease Sp. z o.o.

Warszawa

12.

BUMAR Elektronika S.A.

Wrocław

13.

C.HARTWIG SZCZECIN Spedytorzy Międzynarodowi Sp. z o.o.

Szczecin

14.

Carmichael Engineering Group Ltd Sp z o.o.

Starachowice

15.

Centralny Ośrodek Informatyki GUS

Warszawa

16.

Daewoo Motor Polska Sp. z .o.o.

Lublin

17.

Dąbrowskie Wodociągi  (Zielona Karta do 2020 r.)

Dąbrowa Górnicza

18.

Dekorglass Działdowo S.A.

Działdowo

19.

DELL Products Poland (Zielona Karta do 2020 r.)

Łódź

20.

DO & CO Poland Sp. z o. o.

Warszawa

21.

DRUMET Liny i Druty sp. z o.o.

Włocławek

22.

EKO-CHEM Zakład Usług Technicznych

Białystok

23.

Elbudbis Sp z o.o. (Zielona Karta do 2020 r.)

Warszawa

24.

ELEKTROMONTAŻ-LUBLIN Sp. z o.o.

Lublin

25.

ENERGOINSTAL S.A.

Katowice

26.

ENVO Sp. z o.o.

Starachowice

27.

Fabryka Maszyn Spożywczych "SPOMASZ" S.A.

Pleszew

28.

Fabryka Samochodów Osobowych S.A.

Warszawa

29.

FagorMastercook S.A.

Wrocław

30.

Faurecia Automotive Polska S.A.

Grójec

31.

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Tczew

32.

FRANTSCHACH FLEXIBLE PACKAGING POLAND Sp. z o.o.

Góra Kalwaria

33.

Gas Storage Poland Sp. z o.o.

Dębogórze

34.

Gdańska Stocznia "Remontowa" S.A. im. Józefa Piłsudskiego S.A.

Gdańsk

35.

Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "FOSFORY" Sp. z o.o.

Gdańsk

36.

Graal S.A.

Krokowa

37.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. (Złota Karta do 2020 r.)

Puławy

38.

Hotel Leśna Centrum Edukacyjno-Konsultingowe Sp. z o. o.

Świecie

39.

HUTA BAILDON

Katowice

40.

Instytut Organizacji i Ochrony Pracy CON-LEX Sp. z o.o.

Radom

41.

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

Radom

42.

ISD Huta Stali Częstochowa Sp. z o.o.

Częstochowa

43.

ISS Facility Services Sp. z o.o. 

Warszawa

44.

Iturri Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

45.

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Kopalnia Węgla Kamiennego BORYNIA

Jastrzębie Zdrój

46.

Katowicki Holding Węglowy S.A.

Katowice

47.

Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A.

Końskie

48.

Krakowskie Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych PIECBUD

Kraków

49.

LOB S.A.

Leszno

50.

Lumileds Poland S.A. (Złota Karta do 2020 r.)

Pabianice

51.

LYRECO POLSKA S.A.

Komorów

52.

Łuksja Spółdzielnia Inwalidów im. gen. Kleeberga

Łuków

53.

Makro Cash and Carry Poland S.A.

Bydgoszcz

54.

Mera Metal S.A.

Warszawa

55.

Merrid Controls Sp. z o.o.(Złota Karta od 2020 r.)

Łódź

56.

Meralliance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

Dąbrowa Chełmińska

57.

Michelin Polska S.A.

Olsztyn

58.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

Poznań

59.

Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Czekolady w Bielanach Wrocławskich

Bielany Wrocławskie

60.

Mondelez International RDQ Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie

61.

Mostostal Pomorze S.A.

Gdańsk

62.

NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o.o.

Niepołomice

63.

NITROERG S.A.

Krupski Młyn

64.

Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

Olsztyn

65.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra

Dolna Odra

66.

Philips Lighting Poland S.A. 

Piła

67.

Pilkington Automative Poland Sp. z o.o.

Sandomierz

68.

Pilkington Automative Poland Sp. z o.o. Zakład w Chmielowie

Chmielów

69.

PKP Energetyka S.A.

Warszawa

70.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Warszawa

71.

Pliva Kraków Zakład Farmaceutyczny S.A.

Kraków

72.

Pm Poland S.A.

Jelenia Góra

73.

Polmozbyt Zielona Góra Sp. z o.o.

Zielona Góra

74.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu

Poznań

75.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie Zakład w Jaśle

Jasło

76.

Polskie LNG S.A. (Srebrna Karta do 2020 r.)

Świnoujście

77.

Pomorskie Centrum Traumatologii Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

Gdańsk

78.

PPUH S.C. "PROF BEH"

Tarnowskie Góry

79.

Procter & Gamble Operations Polska S.A.

Warszawa

80.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPIS S.A.

Lublin

81.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego JELMES Sp. z o.o.

Lubań

82.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ExMot Sp. z o.o.

Bydgoszcz

83.

PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn

Siedlce

84.

REMAGUM Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Mysłowice

85.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Kowarach

Kowary

86.

Saur Neptun Gdańsk S.A.

Gdańsk

87.

Schenker Sp. z o.o.

Warszawa

88.

SEKA S.A.

Warszawa

89.

Skanska S.A.

Warszawa

90.

Solaris Bus & Coach S.A.

Owińska

91.

Stabilator Sp. z o.o.

Gdańsk

92.

Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.

Szczecin

93.

Techno Marine Sp. z o.o.

Malbork

94.

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Szczecin

95.

Telekomunikacja Polska S.A.

Wrocław

96.

T-MOBILE S.A.

Warszawa

97.

Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków w Bydgoszczy

Bydgoszcz

98.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika z Łodzi

Łódź

99.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

Radom

100.

Wyszkowska Fabryka Mebli FAMA Sp. z o.o.

Wyszków

101.

Zakłady Chemiczne ZACHEM Spółka Akcyjna

Bydgoszcz

102.

Zakłady Przemysłu Ciągnikowego "URSUS" S.A.

Warszawa

103.

Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne "Teofilów" Spółka Akcyjna

Łódź

104.

Zespół Młynów w Chełmie

Chełm

105.

Związek Rzemiosła Polskiego

Warszawa