Informacyjna KAMPANIA społeczna 2014 - DOBRA KOMUNIKACJA ELEMENTEM BEZPIECZNEJ PRACY
 
XVII KONFERENCJI FORUM LIDERÓW BEZPIECZNEJ PRACY - „Komunikacja i behawioralne metody poprawy bezpieczeństwa pracy”

 

XVII KONFERENCJI FORUM LIDERÓWBEZPIECZNEJ PRACY

„Komunikacja i behawioralne metody poprawy bezpieczeństwa pracy”
 22-23 października 2014 r., Hotel Gromada, Piła

 

Konferencja jest organizowana w ramach informacyjnej kampanii społecznej  „DOBRA KOMUNIKACJA ELEMENTEM BEZPIECZNEJ PRACY”. Współorganizatorem konferencji jest Philips Lighting Polska S.A. w Pile (zakład wyróżniony Zieloną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy).

 

Konferencja jest organizowana dla pracowników służby BHP przedsiębiorstw i organizacji należących do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy. Będzie poświęcona problematyce poprawy bezpieczeństwa pracy w przedsiębiorstwach poprzez doskonalenie metod komunikowania tematyki bezpieczeństwa pracy oraz zastosowanie behawioralnych metod poprawy bezpieczeństwa pracy. Celem konferencji jest także budowanie modelu systemowej współpracy nauki z przemysłem (S2B) w zakresie bezpieczeństwa pracy.

W programie konferencji będą prezentowane m.in. wyniki programu wieloletniego „Poprawa bezpieczeństwa i warunków pracy”.

 

W pierwszym dniu konferencji odbędzie się uroczystość wręczenia nominacji dla nowych członków Forum Liderów Bezpiecznej Pracy oraz Zielonych, Srebrnych oraz Złotych Kart Liderów.

 

Więcej informacji na stronie Forum Liderów...

 
Konkurs na grę

 

KONKURS NA GRĘ O TEMATYCE ZWIĄZANEJ Z BEZPIECZEŃSTWEM W PRACY LUB W DOMU


W ramach kampanii społecznej MODA NA BEZPIECZEŃSTWO Dział BHP Oddziału Elektrownia Turów zorganizował konkurs dla dzieci pracowników elektrowni na opracowanie gry planszowej BHP. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie i wykonanie gry o tematyce związanej z bezpieczeństwem w pracy lub w domu.

Prace zostały ocenione przez Komisję konkursową pod względem: merytorycznym, estetycznym, atrakcyjności dla grających oraz samodzielności wykonania. Zdaniem członków komisji ocena prac  nie była łatwym zadaniem, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe i bajecznie kolorowe. Niektóre gry miały dodatkowo bardzo ciekawe i oryginalne tytuły, np.: „Bezpieczna droga do gwiazd”, „Behaperowie”, „Jarzenia dla uważenia”, „Bezpieczniki”, „BHP w pracy jak na tacy”, „(Nie)bezpieczny”, „Bhp dookoła nas”, czy „Bądź bezpieczny”.

Przyznane zostały nagrody dla za I, II i III miejsca w trzech kategoriach wiekowych oraz 3 wyróżnienia.

 

Konkurs


Pierwsze nagrody:

 

Pierwsza nagroda

 

Pierwsza nagroda

 

Pierwsza nagroda