LOGOWANIE

ZALOGUJRejestracjaPrzypomnij hasło

XVIII Międzynarodowa Konferencja Zwalczania Hałasu

 

XVIII Międzynarodowa Konferencja Zwalczania Hałasu Noise Control 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Międzynarodowej Konferencji Zwalczania Hałasu Noise Control 2019, która odbędzie się w dniach 26-29 maja 2019 r. w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Podstawowym celem Konferencji jest upowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń na poziomie międzynarodowym na temat stanu wdrożenia wymagań dyrektyw UE, kierunków europejskich prac normalizacyjnych, wyników prac naukowych oraz realizacji konkretnych rozwiązań technicznych służących walce z hałasem i wibracjami.

Konferencja jest adresowana do osób zajmujących się problematyką zwalczania hałasu i drgań mechanicznych w badaniach i pracach rozwojowych, szkoleniach, zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy, ochronie środowiska pracy i środowiska naturalnego.

Do udziału w konferencji zapraszamy także przedstawicieli mediów, lokalnych środowisk samorządowych, instytucji oraz środowisk pracodawców i pracowników. W programie zaplanowano bowiem nie tylko sesje naukowe, ale także sesje praktyczne, oparte na wymianie dobrych praktyk z zakresu zwalczania hałasu i drgań mechanicznych.

Plakat wyróżniony w IV edycji konkursu na plakat bezpieczeństwa pracy pn. "Hałas".
Autor: Jan Bokiewicz

Do góry